since 2009
Назад в События

Віталій Козловський невиїздний за межі України

1 Сентябрь 2016

Державна виконавча служба при Мінюсті заборонила співаку Віталію Козловському виїзд за кордон до 1 січня 2099 року.

Ця запобіжна міра обрана у зв’язку зі злісним порушеннями Козловським авторських прав та постійним невиконанням судових рішень на користь УМВГ – Української музичної видавничої групи.
Після того, як співак в односторонньому порядку розірвав відносини зі своїм попереднім продюсером Ігорем Кондратюком, останній заборонив йому виконувати пісні з репертуару, створеному за час їхньої співпраці. Проте Козловський неодноразово злісно порушував права правовласника репертуару — УМВГ, якому Кондратюк передав права на управління усім репертуаром співака.
УМВГ вже виграло 4 суди про неправомірне виконання Козловським пісень на концертах, і загалом за ці порушення суди присудили Козловському сплатити на користь УМВГ суму більш як 500 тисяч гривень.
Проте виявилось, що Віталій Козловський – жебрак: у нього нічого немає. Ні копійки. Тому він не може платити по судах. До речі, як і у українських чиновників, квартира (яку для ного свого часу придбав Кондратюк) у нього записана на маму, а на концертну діяльність та кліпи кошти дають, мабуть, друзі та коханки. Тому виконавча служба і зробила заборону на виїзд співаку за кордон.
Отже, віднині Віталій Козловський може планувати «закордонні» гастролі лише до США — Стрия-Шепетівки-Авдіївки.

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 31 августа

Я є!

Следущая запись

img 2 сентября

Балет "Форсайт" отпразднует 10 лет премьерой шоу "САКВОЯЖ"