since 2009
Назад в События

У Києві пройде Конференція справжніх тат

12 Ноябрь 2016

19 листопада зірки шоу-бізнесу, психологи, бізнесмени, лікарі і просто багатодітні тати зберуться, щоб обговорити тему відповідального батьківства, поділитися своїми секретами виховання дітей і проголосувати за головні правила Справжнього тата.

«За статистикою, український тато проводить з дитиною 56 хвилин на день, — говорить лікар акушер-гінеколог клініки ISIDA Віктор Грицько. — Здається, ніби це зовсім небагато, але все залежить від того, наскільки якісний цей час. Це 56 хвилин за перевіркою домашніх завдань чи весела гра? Це монолог дитини, яку ніхто не чує, чи діалог і обмін враженнями? Наша задача — обговорити з публічними татами, які виховали двох, трьох і більше дітей, як знайти цей баланс, як справжньому татові виростити собі справжнього друга. МОЗ говорить, що кожна друга жінка в Україні приходить на пологи з партнером. У нашій клініці ця цифра перевищує 50%. Це означає, що відповідальних чоловіків стає більше, і головне — вони сприймають батьківство не як тяжку ношу, а як захопливу пригоду, в яку вирушають разом зі своєю коханою».

Серед учасників конференції шоумен Андрій Шабанов (батько 3 дітей), маркетолог Андрій Федорів (4 дітей), ресторатор Дмитро Борисов (батько 4 дітей), пластичний хірург Едгар Камінський (2 дітей), лікар акушер-гінеколог клініки ISIDA Віктор Грицько (3 дітей), психолог Андрій Русин (3 дітей) та багато інших.

«У мене доволі простий підхід до виховання, — розповідає батько чотирьох дітей, відомий ресторатор Дмитро Борисов. Головне — особистий приклад. Я вважаю, що це єдина допустима форма впливу на дитину. Забороняти щось я можу тільки задля безпеки її життя. А ще я за чесність. Коли люди говорять своїм дітям «Не кури», а самі курять, «Не пий», а самі сильно п’ють, «Будь красивим, займайся спортом», а самі важать під 140 кг, — це обман, який дитина негайно відчуває.

Тому що діти набагато проникливіші і розумніші, ніж здається багатьом із нас». Під час обговорення учасники конференції приймуть 10 правил Справжнього тата, проголосувати за які зможуть усі чоловіки країни.

Пряма трансляція конференції проходитиме 19 листопада з 11:30 до 15:00 на офіційній сторінці клініки ISIDA.

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 11 ноября

Сбежавшая невеста Alyosha представляет клип "Бегу"

Следущая запись

img 13 ноября

Всеукраїнська премія «Жінка ІІІ тисячоліття»