since 2009
Назад в События

Спеціальним гостем на концерті Ірини Федишин стане Олександр Пономарьов

1 Ноябрь 2016

Ірина Федишин розкрила ім’я спеціального гостя на концерті в Києві.

Ось уже кілька тижнів жителі столиці обривають телефони квиткових кас в надії купити квиток на сольний концерт Ірини Федишин в Києві «Цвіте калина», але ще за два тижні до шоу в залі не залишилося жодного вільного місця — всі квитки продані.

Ірина Федишин не перестає інтригувати глядачів і продовжує розкривати таємниці свого шоу. Співачка підготувала для гостей вечора видовищні постановки за участю балету «Форсайт», світлове шоу і якісні українські пісні! А спеціальним гостем на концерті стане народний артист України Олександр Пономарьов, який виконає кілька своїх пісень.

«Мені приємно, що Олександр Пономарьов візьме участь у моєму сольному концерті. Для мене його підтримка дуже важлива, адже Олександр один з найбільш шанованих артистів України.» — поділилися артистка.

Відразу після концерту в Києві Ірина Федишин відправиться в тур по містах України. Уже зараз в гастрольному графіку співачки заплановані виступи в 25-ти містах. До слова, на концерт виконавиці в рідному Львові квитки були продані за один тиждень, тому організатори вирішили провести додаткове шоу «Цвіте калина».

4 листопада в МЦКМ Жовтневий палац глядачів чекає яскраве шоу Ірини Федишин «Цвіте калина», яке пройде при повному аншлагу.

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 31 октября

Бизнес ШОу Гарика Корогодского в Национальном Цирке Украины

Следущая запись

img 1 ноября

«Ті, що вражають»: флешмоб о вдохновляющих людях