since 2009
Назад в События

Прем’єра пісні Володимира Трача

3 Июль 2016

Володимир Трач (TRACH) виконав пісню Гайтани
Динамічно, щиро, яскраво про любов заспівав талановитий український співак Володимир Трач, що виступає під псевдонімом TRACH. Ніжний голос у поєднанні з палкими почуттями створили мікс пристрасного зізнання від закоханого чоловіка. «Ти Кохання Мого Життя» — пісня, яку варто спробувати на смак!
Автором слів і музики пісні «Ти Кохання Мого Життя» стала співачка, композитор – Гайтана.

«Гайтана є не тільки чудовою співачкою, але й прекрасним автором пісень. Її музичне бачення і стиль близькі моєму серцю. Ми з нею хороші друзі. Ідея записати пісню Гайтани виникла рік тому. Пам’ятаю, коли я озвучив їй свої думки, вона одразу відгукнулась і так з’явилась пісня – «Ти Кохання Мого Життя». Звичайно пісня мені одразу сподобалась. Мені хотілося якомога яскравіше передати настрій цієї композиції і ключову емоцію. Ми досить довго експериментували і нарешті віднайшли те, що шукали. Пісня зазвучала саме так, як потрібно і тепер я готовий презентувати її українському слухачеві».

«Володимир дуже талановитий музикант. Мою пісню він наділив потужною чоловічою енергетикою і щирим почуттям. 
Куштуйте! Приємного прослуховування», — поділилася Гайтана.

Володимир Трач – екс-соліст відомого українського гурту «Mansound», який представляв Україну у найпрестижніших міжнародних джазових фестивалях, в тому числі «Lionel Hampton Jazz Festival» (USA). Зі своєю програмою музиканти виступили у більш ніж 30-ти країнах світу. Розпочавши сольну кар’єру, Володимир Трач підкорив вокальні шоу, завоювавши прихильність тренерів і публіки своїм яскравим вокалом і музичним смаком.

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 2 июля

Съемки клипа Ренаты Штифель

Следущая запись

img 7 июля

День рождения Елены Василевской!