since 2009
Назад в События

Прем’єра пісні: FONTALIZA — Не сплю

5 Декабрь 2016

Горлівський гурт «FONTALIZA» презентує новий сингл «Не Сплю».

Це кавер-версія пісні друзів музикантів — зараз вже не існуючої білоруської команди «ФЛЯУС И КЛЯИНН», що є абревіатурою від виразу «Фимиам, Льющийся Ярким Утренним Солнцем Из Ковчега Любви, Явлённый Именем Hового Начала», з міста Новополоцьк.

Як і попередній сингл «Відчувай», запис продюсував Максим Смоголь, відомий за своєю участю у гуртах «GOUACHE» та «US». Різні партії треку писались на трьох студіях – «Студія 211» Віталія Телезина, «Mango Music» Влада Яруна з гурту «Карна» та на рідній студії Смоголя – «Baker Street», технічну допомогу надав Палац культури «Україна» та особисто його директор Роман Недзельський.

Фінальне зведення та мастеринг робив Віталій Телезин. Цікаво, що в якийсь момент Павлу Холошеву довелось прямо посеред туру з «О.ТОРВАЛЬДОМ», в якому в той момент перебувала «FONTALIZA», терміново «зірватися з місця» і приїхати на один день до Києва, щоб на прохання Телезина записати додаткові вокальні партії.

Самій пісні вже 12 років. Це один з перших треків білорусів. Музиканти познайомились на фестивалі християнської музики «Білі Ночі» під Казантипом у 2009-му році. З того моменту гурти часто зустрічалися на різних фестивалях і в якийсь момент «FONTALIZ-і» спало на думку колись зробити свою версію на «Не Сплю». Наприкінці 2016-року цей момент настав.

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 4 декабря

Звезды рисуют ради помощи детям

Следущая запись

img 6 декабря

91,9% украинцев не доверяют советам своих отцов