since 2009
Назад в События

На фестивалі в Яремче найкращою визнали кутю від Євгенії Власової

9 Январь 2017

На фестиваль української музики та традицій Winter Romantik Fest співачка Євгенія Власова приїхала зі своєю дочкою Ніною.

Вона допомогла зірковій мамі готувати кутю на кулінарному конкурсі фестивалю.

На різдвяний фестиваль Winter Romantik Fest, який в цьому році пройшов вже в четверте в карпатському курортному місті Яремче, крім Євгенії Власової завітали актори Ольга Сумська та Віталій Борисюк, співачки Наталія Бучинська та Світлана Весна, співаки Віктор Павлік та Андрій Іщенко, ведучий Тимур Мірошниченко, громадський діяч Влада Литовченко та інші знаменитості. У цьому році фестиваль, який проходить в готелі Romantik Spa Hotel був присвячений українській кухні. Зірки не тільки змагалися в уже традиційному конкурсі на кращу кутю, а й представили свої коронні страви з числа дванадцяти пісних страв Святого вечора перед Різдвом.

Актор Віталій Борисюк вважає, що грибний суп — головне блюдо Карпат і побувавши тут потрібно неодмінно його продегустувати. «Не дарма ж кажуть, що, якщо ти не їв грибний суп, то ти не був в Карпатах», — впевнений актор. Ольга Сумська представила на фестивалі голубці з грибів. Актриса зізналася, що для їх сім’ї — це знакова страва, оскільки близько 20 років тому саме голубцями Ольга пригощала свого майбутнього чоловіка Віталія Борисюка, підкоривши його серце. Євгенія Власова напекла пиріжків з кропом і яйцем. Влада Литовченко поділилася старовинним рецептом морквяного кексу, Віктор Павлик — пісних пампухів, а Наталя Бучинська — вареників з картоплею.

На фестивалі кожен рік проводиться конкурс куті. Зірки традиційно не просто діляться своїми сімейними рецептами головної страви Святвечора, а й намагаються вдосконалити його такими незвичайними «родзинками», як кілька крапель віскі або коньяку. Цього року впевнену перемогу здобула співачка Євгенія Власова та її 12-річна дочка Ніна, котрі не додавали в кутю ні грама алкоголю.

В рамках фестивалю відбувся благодійний аукціон «Врятуймо скарби разом», серед лотів якого були копії відреставрованих ікон — Різдва Христового та Святого Миколая, а також точна копія унікальної статуетки Архангела Михайла. Саме за нього розгорілася не жартівлива боротьба, як результат лот пішов з молотка за 40000 гривень. Всього ж на аукціоні вдалося зібрати 61000 гривень, які в цьому році знову будуть направлені на реставрацію предметів культури та мистецтва.

«Нам дуже приємно, що з кожним роком українці починають все більше і більше цікавитися своєю культурою, традиціями, — каже організатор фестивалю Іван Гаврон, — частіше говорити рідною мовою. На фестивалі Winter Romantik Fest ми намагаємося популяризувати українську музику, кухню і відпочинок в рідній країні. Не без гордості зізнаюся, що завдяки нашим старанням в репертуарі багатьох артистів з’явилася не одна україномовна пісня».

Євгенія Власова спеціально для фестивалю підготувала три українські пісні — «Тиха ніч», «Ой, радуйся, земле!» та «Водограй». Під час виступу дочки мама співачки Галина так розчулилася, що не змогла стримати сліз. А сама артистка зізналася, що надихнулася піснями і вирішила взяти їх до свого репертуару, хоча раніше ніколи не співала українською.

img img img img img img img img
Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 8 января

Ани Лорак поделилась семейными новогодними снимками

Следущая запись

img 10 января

Украинские артисты на вечере Константина Меладзе