since 2009
Назад в События

Гурт ШANA пропонує всім «Кохатися»

11 Апрель 2017

Музиканти гурту ШANA подарували слухачам нову пісню.

Перший весняний сингл «Кохатися» стане одним з творів, що будуть представлені в EP, випуск якого очікується в цьому році.

В роботі над новим матеріалом до основного складу команди долучилися саксофоніст Сергій Савенко та віолончеліст Віктор Рекало. Музиканти вже протягом року успішно виступають разом з ШANA, але працювали в студії з гуртом вперше. Присутність цих двох інструментів додала нових музичних фарб до звичного звучання колективу та відкрила нові можливості для творчого пошуку.

Ката Леонова — авторка пісні, голос та лідер ШANA, розповіла, що робота над синглом проходила цікаво і дуже натхненно:

«Кожна людина має своє особливе звучання, звучання Всесвіту, який ховається десь глибоко всередині. І коли ці Всесвіти стикаються один з одним стається справжнє диво, вибух, стається кохання. Кожен проявляє це у свій спосіб… Ми робимо це через музику. За рік концертної діяльності до нас приєдналися два неймовірних музиканти, і самобутнє звучання їхніх світів розширило кордони нашої творчості. «Кохатися» — це справді те, що пропонує душа. Це пісня народилася сама собою, нам її подарував простір, який ми наповнюємо кожен день справжньою любов’ю. І хай вона стане гімном Кохання, яке все покриває, завжди перемагає і надає життю фарб, змістів та ваги. Кохатися!»

Наживо пісню незабаром почує Київ, де 6 травня ШANA вперше відіграє свою акустичну програму в Caribbean Club.

Саунд-продюсер — Микита Шкуропат. Зведеня — Микита Шкуропат, студія ЗвукоЦех (Київ, Україна). Мастеринг — Steve Corrao (Sage Audio, Nashville, TN, USA)

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 10 апреля

Мария Яремчук кардинально сменила имидж

Следущая запись

img 12 апреля

Monatik и Mогилевская презентовали новую версию песни «Завелась»