since 2009
Назад в События

«Freedom-jazz» на АРТ-ПІКНІКУ

27 Июль 2013

28 липня о 19:00 у цінителів джазової музики з’явиться можливість насолодитися музикою 40-50-х років від колективу Олени Коляденко «Freedom-jazz».

Колектив Олени Коляденко відомий своїми феєричними виступами і вже цієї неділі виступить на АРТ-ПІКНІКУ Слави Фролової на головній сцені біля восьмого павільйону на ВДНГ. Олена Коляденко – художній і креативний директор, хореограф і організатор балету «FREEDOM».

В програмі концерту на АРТ-ПІКНІКУ Слави Фролової — давно забуті композиції, а також інтерпретовані хіти останніх років. Вся музика стилізована під 40-50-ті роки. Дух та атмосферу тих часів колективу допомагає передати особливий антураж: неймовірно жіночні та романтичні сукні в стилі ретро, чорні стрілки та чуттєві губи.

«Freedom-jazz» – унікальний гурт, до складу якого входять лише дівчата: група саксофонів, клавішні, ударні, бас-гітара, гітара, труба і тріо чарівних вокалісток. Восени 2011 року, завдяки успішній і екстравагантній участі в «Шоу №1», «Freedom-jazz» стрімко увірвався в телепростір України, ставши невід’ємною частиною найкращих телешоу країни.

АРТ-ПІКНІК Слави Фролової — це принципово новий і прогресивний етап у розвитку сфери розваг, покликаний навчати новому і здорового способу життя, де мистецтву і українській культурі відведена заслужено важлива роль. Малювання, танці, польоти на повітряних кулях, фітнес, йога, вулична бібліотека, музичні концерти, театр, виставки та вернісажі, уроки кулінарного мистецтва, майстер класи, зустрічі з цікавими людьми, читання казок, створення інсталяцій — все це і багато іншого доступно для широкого глядача. П’ять місяців на ВДНГ у Києві, починаючи з червня по жовтень, АРТ-ПІКНІК відкритий щодня для всіх охочих. Тут можна просто відпочити в гамаках, почитати книги, зайнятися уроками малювання або відвідати цікаві майстер класи, запропоновані в програмі. Територія облаштована спеціальними зонами відпочинку (кафе, гамаки, пуфи, лавки).

Головні завдання — зупинити ізольованість мистецтв, дати можливість розвитку творчої спілки, зростання, дружби і симбіозу творчим одиницям, які представляють різні жанри і види мистецтв. За 5 місяців посіяти в людях, які відвідують наш проект, потяг до прекрасного, любов до життя, звичку цікавитися мистецтвом, ходити в музеї чи театри, читати. Прийняти за сезон велику кількість дітей, яким були не доступні подібні освітні програми, провести велику соціальну роботу з дітками інвалідами, людьми старшого віку, незаможними сім’ями – завдання АРТ-ПІКНІКА Слави Фролової.

Slava Frolova-Group (SF-G) — всеукраїнський культурний проект Слави Фролової, який спрямований на підтримку і просування молодих художників України, підняття художнього і культурного рівня країни, формування здорового середовища для розвитку мистецтва. Проект складається з Благодійного фонду підтримки і розвитку молодого мистецтва України, Спілки молодих художників, Компанії з організації виставок. Під егідою Фонду підтримки молодого мистецтва України, заснованого Славою Фроловою, був створений єдиний в Україні соціально-культурний проект Арт-Пікнік Слави Фролової.

 

 

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 28 мая

Клип с участием Ани Лорак и Виктора Сычева из "Ва-банк" признан лучшим на премии RU.TV

Следущая запись

img 2 сентября

Мастер-класс звукорежиссера и саунд-продюсера Юрия Барыбина