since 2009
Назад в Статьи

Що таке життя?

10 Март 2015

Життя – це велике чисте полотно. Кожен день – нова фарба. Кожна мить – відтінок. Кожна хвилина – рух пензлика. Від тебе залежить, якою вийде картина.

Життя – це бумеранг. Кожний рух – його напрям. Твоя дія – його швидкість. Ти сам робиш те, що колись повернеться.

Життя – це подорож. Твої думки – напрямки і звороти. Твої дії – багаж, який ти будеш носити за собою. Ти сам обираєш дорогу, кожного разу, коли стоїш на перехресті.

Життя – це театр. Ти – актор. Твоя доля – сценарій. Але ти завжди можеш внести свої корективи. Ти сам обираєш, що робити – посміхатися чи плакати. Нехай у тебе не все вдається, не налаштований на будь-яку роботу, відчуваєш себе покинутим і нікому непотрібним – посміхайся, бо це єдина зброя.  Як казала геніальна  Мерлін Монро:«Посміхніться, тому що життя – прекрасна річ і є багато причин для посмішки».

«Життя — це найгарніша пісня» – стверджував актор Андріано Чилінтано. Ти пишеш слова, накладаєш їх на створену тобою ж мелодію. Під неї танцюватимеш чи плакатиеш –залежатиме лише від твоїх зусиль і бажань.

Життя – це ріка. Твої плани – напрямок, у якому плистиме течія. Їх реалізація – стрімкість. Ти сам обираєш як і куди рухатися.

Життя – це скарб. Твої вчинки – ключ до нього. Не втрать його.

Життя – це безцінний Божий дар. Цінуй і бережи.

«Життя схоже на американські гірки. Воно не буває рівним – є злети, є й падіння»   боксер  Володимир Кличко.

Життя – це постійна боротьба. Так збери всі сили і йди вперед, незважаючи ні на що.

Найбільш вдало говорить про життя вічний його король – Майкл Джексон: «Найважливіше — бути чесним з собою і своїми коханими і багато працювати. Того, що є зараз, завтра не буде. Борись. Удосконалюй і культивуй свій талант. Будь кращим в тому, що ти робиш».

Ти – творець. Ти – будівник. Лише ти можеш змінити щось. Лише ти можеш зробити все, аби прожити життя гідне Людини. Треба просто зрозуміти, що для тебе є життя і йти по назначеній траєкторії.

 

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 7 марта

Мудрость неопределенности

Следущая запись

img 15 марта

Платонически…