since 2009
Назад в Статьи

Казкове…

28 Декабрь 2014

Багато людей стверджують, що всі дива на світі мають логічне пояснення. Що, навіть якщо людина робить для когось щось схоже на диво, це все одно чимось спонукається та має пояснення. Але якщо подивитись з іншого боку, виникає питання: чи не є дивом саме той факт, що в людини є бажання (та почуття ,що спонукають до його виконання), зробити, абсолютно безкорисно, чиєсь життя казкою?

Це сталось багато років тому, перед Новим Роком, з дівчиною на ім’я Кіра. Вона жила у притулку. Дівчині було 6 і найбільшим її бажанням було зустріти Новий Рік з Дідом Морозом. Так, саме з Дідом Морозом. Це було найдивовижніше бажання серед усього дитбудинку.

Притулок був невеличким, усього 8 кімнат, в кожній з яких мешкало 5 дітей у притулку були дуже домашні умови. Там царили любов та турбота.

Незадовго до Нового Року у притулку проводили благодійну акцію: деякі родини зобов’язалися взяти кількох дітей до себе на свято. Звичайно, пощастило не всім. Ті, хто залишився святкували Новий Рік зі своїми виховательками в холі. А Кіра відлучилася та пішла у кімнату, де була наряджена святкова ялинка. Дівчина з золотим волоссям та блакитними очами, схожа на янгола, сиділа та мріяла. І ось несподівано відчинились двері і зайшов… справжній Дід Мороз. Він був у червоному плащі та капелюсі того ж кольору. На його плечах танув сніг, в одній руці він тримав срібний посох із сніжинок, а в іншій мішок з подарунками. Кіра була дуже схвильована та задоволена.

— Я знаю про твою мрію, дівчинко, ти добре поводилась цього року і я вирішив здійснити найзаповітніше твоє бажання. Приємно познайомитись з тобою, Кіро.
— Здрастуйте! – тихо від захвату відповіла на слова Діда дівчинка.
— Мені треба поспішати, адже ти не одна в світі дитина. Та я маю для тебе дещо.
З цими словами він занурив руку у мішок та дістав звідти іграшкового Діда Мороза.
— Дякую!» — сказала задоволена дівчина.
— Вір у свої бажання і вони будуть виконуватись! – з цими словами Дідусь пішов.

Згодом дівчина виросла і зрозуміла, що Дідом Морозом був чоловік однієї з виховательок, але відчула при цьому тільки радість, адже ці люди просто так, ні за що, на кілька років зробили її життя казкою.

Тож, гадаю, якщо людина робить для когось щось казкове, це можна назвати дивом. Бо без цього наше життя втратить останню красу, яскравість та, взагалі, будь-який сенс.

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 27 декабря

Оставить 2014-й в 2014-ом

Следущая запись

img 29 января

Отдых Ирины Билык