since 2009
Назад в Статьи

Бучинська задекларувала доходи

13 Апрель 2016

Наталія Бучинська закликала українців задекларовувати свої доходи.

Будучи громадянкою своєї держави, Народна артистка щороку сумлінно заповнює декларації. Дотримуючись правил, співачка прагне показати приклад усім відомим громадянам України та широкому загалу.

Днями Народна артистка України відвідала Державну податкову інспекцію Святошинського району міста Києва, де заповнила декларацію про доходи за 2015-й рік. Співачка наголосила: українці заслуговують на життя за європейськими стандартами, але задля розбудови справді європейської держави усі громадяни повинні сплачувати податки.

«Ми, артисти, відомі люди, власним прикладом показуємо, що без співпраці з державою, без правильного розподілення фінансів, не може бути правильної організації і розбудови держави. Саме тому особисто я закликаю декларувати свої доходи та сплачувати податки» наголосила Наталія Бучинська.

caa85be4-1cb5-47a1-ada0-e2c589b979f7

Після того, як співачка заповнила декларацію про свої доходи, їй вручили символічну футболку із жартівливим надписом: «Це Наталка. Наталка співає пісні і любить Україну. Наталка чесно сплачує податки та щороку декларує доходи. Наталка свідома громадянка. Будь як Наталка».

f8b26ece-2b34-4ebc-823f-9f8ee7c9066b

Стало відомо, що на даний момент свої доходи вже встигли задекларувати 50 відсотків громадян України. Будучи людиною творчою і відомою, співачка впевнена, що її дія стане прикладом для наслідування. Вслід за нею свої доходи вже задекларували також і інші представники українського шоу-бізнесу та спорту.

Нагадаємо, що загальнодержавна кампанія «Декларування‘2016» стартувала 1 січня цього року і триватиме до 3 травня включно. Нині процес заповнення декларацій модернізовано, і задля швидкості і зручності можна скористатися електронним сервісом, не виходячи з дому. За необхідності платники податків можуть отримати безкоштновну консультацію і допомогу у заповненні декларації.

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 12 апреля

1 000 литров краски на съемках клипа Alyosha

Следущая запись

img 14 апреля

Резонансная постановка «Трех сестер»