since 2009
Назад в Интервью

Щастя в простих речах

31 Июль 2014

Наталія Коробенко, арт-директор Freud House 

Наталья настоятельно попросила нас оставить материал на украинском языке. А мы только ЗА! Спасибо за Вашу позицию! (прим.ред.)

Іноді прокидатись о 5-й ранку, і ще до того як виконувати свої справи, практики, дисципліни, роботу, обожнюю вийти на двір і постояти, заглибитись.

Для мене це момент усвідомленості самого себе, що я роблю в цьому світі, момент, так би мовити, об’єднання себе зі світом.Ще наприкладо 6-й ранку і разом з коханою людиною просто погуляти по місту.

Мені подобаються посмішки людей, коли я щось дарую. І це не на день народження чи якесь свято, а просто так. Також коли є можливість допомогти людині, щось зробити для неї, і вона починає усміхатись, і в цей момент бачиш її очі, ніби «бачиш душу», це момент щастя.

Треба вчитися по-іншому сприймати світ, знімати ярлики і бачити людину. В кожному із нас є своя потреба щастя, любові. І мабуть головне завдання для кожного з нас, навчитися розпізнавати в кожній людині цю потребу любові. І по можливості давати любов.

Я люблю казати водіям дякую і гарного дня. Якщо сказати це щиро і посміхнутись, вони змінюються на очах, по-іншому реагують, і потім по-іншому взаємодіють з оточуючими.

Писати спонтанно друзям смс з різними побажаннями. Хто перший на думку спав, тому й написати. Це прикольно. Через деякий час мені також почали надсилати такі смс. Відбувається ніби обмін посмішками, обмін іскрою через електронні мережі.

Бажаю всім відчути себе справжніми!

Не тими, ким нас бажають бачити, якими нас роблять, навʾязують суспільство, простір та інше. А тими, внутрішніми, глибинними. І мужності щоб проявити себе у цьому світі. Наприклад мій спосіб стати ближче до себе: я перестаю діяти, їду на природу. Потрібна якась монотонна робота чи фізична справа, яка б заглушила основний потік думок. По суті це те, що заважає нам відчути, відшукати себе. Ментальний світ та інформаційний простір на сьогодні неймовірно забруднені і важко буває усвідомити саме свої думки, чого хочу саме я?

І мій рецепт – це усамітнення, природа. Наодинці з собою несподівано відкривається глибинний внутрішній світ. І раптом все стає ясно, приходить розуміння як треба і що треба саме мені, і одразу енергія, гармонія  і нові дії.

 

Счастье в Одноклассниках   Счастье в Facebook   Счастье в Tweeter   Счастье В Контакте   Счастье в Google+

Предыдущая запись

img 7 июля

Музыка. Все «За» и «Против»

Следущая запись

img 3 августа

«Искренность» - не просто слово